W sobotę 19 grudnia na Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie odbył się Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa, rocznik 2004 i młodsi.

new

W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów: MOS Lubaczów, Czarni Oleszyce, Zorza Zarzecze, Giganci Radymno, Orlik Przemyśl, KS Szówsko. Mecze były rozgrywane w 15 minutowym wymiarze czasowym, w formule „każdy z każdym”.

Zwycięzcą Turnieju został zespół Orlik Przemyśl, który wygrał wszystkie swoje spotkania, drugie miejsce zajęła drużyna Giganci Radymno, trzecie KS Szówsko. Kolejne miejsca zajęły zespoły MOS Lubaczów, Zorza Zarzecze oraz Czarni Oleszyce.

Królem strzelców został zawodnik Orlika Przemyśl Kacper Pirożyński z dorobkiem 8 bramek, a nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce klubowego kolegi Kacpra Soronia. Uroczystego wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dokonał Burmistrz Miasta Lubaczowa Krzysztof Szpyt.