3 stycznia drużyna Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie – Młodzik Starszy (rocznik 2003) prowadzona przez trenera Wiesława Połucha uczestniczyła w turnieju piłki nożnej „Fabryka Zdrowia CUP 2016”, w którym zajęła 1 miejsce! Organizatorem była Fabryka Zdrowia Akademia Sportu w Zarzeczu. Zawody zostały rozegrane w Hali Sportowej GOSiR Zarzecze.

2

Po rozegraniu spotkań grupowych lubaczowianie przeszli do fazy play-off z drugiego miejsca. Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu w meczu półfinałowym po regulaminowym czasie gry zremisowali 2:2 z pierwszą drużyną grupy A – Orzełkiem Przeworsk, zwycięzcę spotkania wyłoniły rzuty karne, w których piłkarze z Lubaczowa wygrali 3:2 i tym samym awansowali do finału.

W walce finałowej rywalem podopiecznych Wiesława Połucha okazała się drużyna Giganci Radymno – przeciwnik z fazy grupowej. Spotkanie finałowe zakończyło się remisem 1:1 i po raz kolejny do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, w których lubaczowianie pokonali Gigantów Radymno 3:2. Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Jakub Powroźnik.