W sobotę 9 stycznia w 25 rocznicę wizyty Jana Pawła II w Lubaczowie na hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia został rozegrany 57 mecz z cyklu „Śladami Jana Pawła II”. Kadra Lubaczowa + 35 podejmowała na własnej hali Kadrę Polski + 35.

DSCF3085

Drużyny przystąpiły do meczu w następujących składach:

Kadra Polski: Tomasz Porwet, Robert Formicki, Władysław Andruszewski, Janusz Musiał, Sebastian Tryfanów, Jarosław Kostarczyk, Marek Pisarski, Marcin Ginalski, Zbigniew Piechota, Robert Cierpiński, Mariusz Kubanek, Wojciech Kasiński.

Kadra Lubaczowa: Robert Mazgaj, Adam Radwan, Grzegorz Obroślak, Krzysztof Tryniecki, Jacek Dawidowicz, Paweł Bielec, Paweł Dydyk, Marek Antonik, Mariusz Furgała, Paweł Paryniak, Tomasz Jezuit, Marcin Saramaga, Władysław Jaremko, Mariusz Omiotek, Jerzy Siryk.

Spotkanie było rozgrywane w systemie dwie połowy po 25 minut, a czynny udział w grze mogło brać 4 zawodników plus bramkarz.

Mecz zakończył się wynikiem 11:1 dla reprezentantów Polski, lubaczowianie strzelili swoją „honorową” bramkę, której autorem był Grzegorz Obroślak piętnaście sekund przed końcową syreną.

Dziękujemy wszystkim osobom, które angażowały się w zorganizowanie spotkania oraz widzom przybyłym na hale sportową.