10 stycznia rozegrana została VII, a zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

DSC_8435

W niedzielne popołudnie odbyła się ostatnia kolejka rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, której spotkania odbywały się na hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Jednak to nie koniec emocji, mimo iż była to ostatnia kolejka pozostała walka o udział w rundzie play-off zespołowi ze Starego Dzikowa, który na prośbę AS Młodów rozegra mecz o kolejną rundę w bieżącym tygodniu. Jeżeli zawodnicy z Dzikowa pokonają siatkarzy z Młodowa to właśnie oni, a nie Gmina Lubaczów zakwalifikują się do kolejnego etapu walki o zwycięstwo w turnieju.

Wyniki 7 serii spotkań:

TiS Stare Oleszyce 3:2 PRO-GRESS Lubaczów
(25:23, 25:23, 20:25, 22:25, 15:13)

AS PROCADIA Lubaczów 3:0 GMINA Lubaczów
(25:22, 25:18, 25:19)

AS Młodów -:- AS Stary Dzików
spotkanie odbędzie się 15 stycznia

W serii spotkań play-off spotkają się drużyny 1-4 oraz zespoły 5-7. Spotkania o finał zostaną rozegrane w systemie pucharowym, zespół który zajął pierwsze miejsce w tabeli rozegra spotkanie z czwartą drużyną sezonu zasadniczego, natomiast drużyna z drugiego miejsca walczyć będzie z trzecią ekipą pierwszej fazy turnieju.

Zwycięzcą rundy zasadniczej została drużyna TiS Stare Oleszyce, natomiast na drugim miejscu uplasował się Sanitex Lubaczów. W walce o finał pozostały drużyny AS Procadii Lubaczów, Gminy Lubaczów oraz AS Stary Dzików.

 

TABELA RUNDY ZASADNICZEJ