WYNIKI IX KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Cieszanów Team – Pogoń I 0:3 wo*

Maawsport Team – Czerwoni Cewków 7:4
Rafał Urban 3, Kamil Mazurkiewicz 2, Krystian Pukas, Adam Nepelski – Fabian Nieckarz 3, Patryk Nieckarz

Kolegium Sędziów – Kormed Lubaczów 2:11
Michał Szczybyło, Konrad Kasperski – Paweł Hass 7, Michał Korzeniowski 2, Dawid Dyś 2

Kozak Squad – Graniczny Rolnik 3:2
Jarosław Gutkowski 2, Piotr Gelmuda – Marek Furgała, Grzegorz Furgała

Pogoń I – MaawSport Team 3:3 (awansen z X kolejki)
Sebastian Zając 2, Bartosz Bryk – Kamil Mazurkiewicz, Józef Hołobud, Rafał Urban

Traper Lubaczów – KP PSP Lubaczów 6:1
Tomasz Szady 3, Jerzy Siryk, Marek Antonik, Paweł Horeczy – Piotr Hanus

PAUZA: Pogoń II

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Maawsport Team 9 22 49:21
2 Graniczny Rolnik 8 18 28:19
3 Pogoń I 9 18 31:17
4 Kozak Squad 9 17 32:24
5 Pogoń II 8 16 30:21
6 Kormed Lubaczów 8 13 35:19
7 Kolegium Sędziów 8 9 17:38
8 Czerwoni Cewków 8 9 23:30
9 Traper Lubaczów 8 9 22:30
10 KP PSP Lubaczów 8 3 18:41
11 Cieszanów Team 8 0 0:24

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

19 – Rafał Urban (MaawSport Team)

15 – Paweł Hass (Kormed Lubaczów),

13 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

12 – Artur Łakomy (Pogoń I)

11 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad), Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team),

8 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Tomasz Ramian, Jarosław Roman (obydwaj Pogoń II)

6 – Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów), Sebastian Rogowski (MaawSport Team)

5 – Marcin Gotkowski (Pogoń II), Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik), Krystian Pukas (MaawSport Team), Tomasz Szady (Traper Lubaczów), Sebastian Zając (Pogoń I)

4 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów), Karol Terech (Graniczny Rolnik)

3 – Bartosz Bryk (Pogoń I), Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Paweł Furgała (Graniczny Rolnik), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Bartosz Świstak (Kozak Squad), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów)

2 – Filip Baran (MaawSport Team), Mateusz Cisek (Kozak Squad), Damian Czerski (Pogoń II), Dawid Dyś (Kormed Lubaczów), Tomasz Furgała (Graniczny Rolnik), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Józef Hołobud (MaawSport Team), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Michał Mularczyk (Kormed Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów), Dawid Polucha (Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Jerzy Siryk (Traper Lubaczów), Michał Szczybyło (Kolegium Sędziów)

1 – Marek Antonik (Traper Lubaczów), Damian Cisek (Pogoń I), Marek Furgała, Rafał Furgała (obydwaj Graniczny Rolnik), Tomasz Grudowski (Traper Lubaczów), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Paweł Horeczy, Witold Kasperski (obydwaj Traper Lubaczów), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Tobiasz Kubiszyn (KP PSP Lubaczów), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Łukasz Mazur (KP PSP Lubaczów), Adam Młodowiec (Traper Lubaczów), Adam Nepelski (MaawSport Team), Patryk Nieckarz (Czerwoni Cewków), Łukasz Pracało (KP PSP Lubaczów), Damian Polucha (Pogoń II), Andrzej Sopel (Kolegium Sędziów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I)

*Drużyna Cieszanów Team wycofała się z rozgrywek, a wszystkie mecze z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.