WYNIKI X KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Kormed Lubaczów – Traper Lubaczów 7:8
Paweł Hass 6, Radosław Hojdak – Paweł Horeczy 5, Artur Meder 2, Andrzej Witko

Pogoń II – Graniczny Rolnik 2:3
Jarosław Roman, Damian Polucha – Paweł Furgała, Karol Terech, Tomasz Furgała

Kozak Squad – KP PSP Lubaczów 6:0
Jarosław Gutkowski 4, Mateusz Kędzior 2

Cieszanów Team – Pogoń I 0:3 wo*

PAUZA: Pogoń I

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Maawsport Team 9 22 49:21
2 Graniczny Rolnik 9 21 31:21
3 Kozak Squad 10 20 38:24
4 Pogoń I 9 18 31:17
5 Pogoń II 9 16 32:24
6 Kormed Lubaczów 9 13 42:27
7 Kolegium Sędziów 9 12 20:38
8 Traper Lubaczów 9 12 30:37
9 Czerwoni Cewków 9 9 23:30
10 KP PSP Lubaczów 9 3 18:47
11 Cieszanów Team 9 0 0:27

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

21 – Paweł Hass (Kormed Lubaczów)

19 – Rafał Urban (MaawSport Team)

15 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad)

13 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

12 – Artur Łakomy (Pogoń I)

11 – Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team)

9 – Jarosław Roman (Pogoń II)

8 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Tomasz Ramian (Pogoń II)

6 – Paweł Horeczy (Traper Lubaczów), Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów), Sebastian Rogowski (MaawSport Team)

5 – Marcin Gotkowski (Pogoń II), Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik), Krystian Pukas (MaawSport Team), Tomasz Szady (Traper Lubaczów), Karol Terech (Graniczny Rolnik), Sebastian Zając (Pogoń I)

4 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Paweł Furgała (Graniczny Rolnik), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów)

3 – Bartosz Bryk (Pogoń I), Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Tomasz Furgała (Graniczny Rolnik), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Bartosz Świstak (Kozak Squad), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów)

2 – Filip Baran (MaawSport Team), Mateusz Cisek (Kozak Squad), Damian Czerski (Pogoń II), Dawid Dyś (Kormed Lubaczów), Józef Hołobud (MaawSport Team), Mateusz Kędzior (Kozak Squad), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Artur Meder (Traper Lubaczów), Michał Mularczyk (Kormed Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów), Damian Polucha, Dawid Polucha (obydwaj Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Jerzy Siryk (Traper Lubaczów), Michał Szczybyło (Kolegium Sędziów)

1 – Marek Antonik (Traper Lubaczów), Damian Cisek (Pogoń I), Marek Furgała, Rafał Furgała (obydwaj Graniczny Rolnik), Tomasz Grudowski (Traper Lubaczów), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Witold Kasperki (Traper Lubaczów), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Tobiasz Kubiszyn (KP PSP Lubaczów), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Łukasz Mazur (KP PSP Lubaczów), Adam Młodowiec (Traper Lubaczów), Adam Nepelski (MaawSport Team), Patryk Nieckarz (Czerwoni Cewków), Łukasz Pracało (KP PSP Lubaczów), Andrzej Sopel (Kolegium Sędziów), Andrzej Witko (Traper Lubaczów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I)

*Drużyna Cieszanów Team wycofała się z rozgrywek, a wszystkie mecze z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.