W dniu 18.06.2017. odbyła się XVIII Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego, nieoficjalne Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w hali sportowej Centrum Dydaktyczno-Sportowego Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie. Głównym celem rozgrywek była popularyzacja tenisa stołowego. Turniej został rozegrany w sześciu kategoriach wiekowych zgodnie z Regulaminem PZTS (systemem do dwóch przegranych pojedynków).
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie reprezentowało 12 uczestników w różnych kategoriach wiekowych wyłonionych podczas eliminacji miejskich. Największy sukces w kategorii 20-39 lat odniósł Krzysztof Hanus, który zdobył I miejsce i został Mistrzem Podkarpacia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.