WYNIKI VIII KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Czerwoni Cewków – Graniczny Rolnik 1:2
Konrad Jabłoński – Tomasz Furgała, Karol Terech

Kolegium Sędziów – Kozak Squad 0:2
Piotr Gelmuda, Jarosław Gutkowski

Kormed Lubaczów – Cieszanów Team 3:0 wo*

Pogoń I – Pogoń II 2:2
Bartosz Bryk, Artur Łakomy – Jarosław Roman, Damian Polucha

MaawSport Team – KP PSP Lubaczów 6:1
Rafał Urban 3, Krystian Pukas, Kamil Mazurkiewicz, Filip Baran – Łukasz Mazur

PAUZA: Traper Lubaczów

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Graniczny Rolnik 7 18 26:16
2 MaawSport Team 7 18 39:14
3 Pogoń II 8 16 30:21
4 Pogoń I 7 14 25:14
5 Kozak Squad 8 14 29:22
6 Kormed Lubaczów 7 10 24:17
7 Kolegium Sędziów 7 9 15:27
8 Czerwoni Cewków 7 9 19:23
9 Traper Lubaczów 7 6 16:29
10 KP PSP Lubaczów 7 3 17:35
11 Cieszanów Team 7 0 0:21

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

15 – Rafał Urban (MaawSport Team)

12 – Artur Łakomy (Pogoń I)

10 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

9 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad)

8 – Paweł Hass (Kormed Lubaczów), Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team), Tomasz Ramian, Jarosław Roman (obydwaj Pogoń II)

7 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Piotr Gelmuda (Kozak Squad)

6 – Sebastian Rogowski (MaawSport Team)

5 – Marcin Gotkowski (Pogoń II), Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik)

4 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów), Krystian Pukas (MaawSport Team), Karol Terech (Graniczny Rolnik)

3 – Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Paweł Furgała (Graniczny Rolnik), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Bartosz Świstak (Kozak Squad), Sebastian Zając (Pogoń I), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów)

2 – Filip Baran (MaawSport Team), Bartosz Bryk (Pogoń I), Mateusz Cisek (Kozak Squad), Damian Czerski (Pogoń II), Tomasz Furgała (Graniczny Rolnik), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Michał Mularczyk (Kormed Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów), Dawid Polucha (Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Tomasz Szady (Traper Lubaczów)

1 – Damian Cisek (Pogoń I), Rafał Furgała (Graniczny Rolnik), Tomasz Grudowski (Traper Lubaczów), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Józef Hołobud (MaawSport Team), Witold Kasperski (Traper Lubaczów), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Tobiasz Kubiszyn (KP PSP Lubaczów), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Łukasz Mazur (KP PSP Lubaczów), Adam Młodowiec (Traper Lubaczów), Łukasz Pracało (KP PSP Lubaczów), Damian Polucha (Pogoń II), Jerzy Siryk (Traper Lubaczów), Andrzej Sopel, Michał Szczybyło (obydwaj Kolegium Sędziów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I)

*Drużyna Cieszanów Team wycofała się z rozgrywek, a wszystkie mecze z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.