WYNIKI VII KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Traper Lubaczów – MaawSport Team 3:8
Tomasz Grudowski, Jerzy Siryk, Witold Kasperski – Rafał Urban 5, Kamil Mazurkiewicz 2, samobójcza

Pogoń II – Kormed 1:8
Tomasz Ramian – Michał Mularczyk 2, Michał Korzeniowski 2, Paweł Hass 2, Bartosz Grudowski, Radosław Hojdak

Cieszanów Team – Kozak Squad 0:3 wo*

Kolegium Sędziów – Czerwoni Cewków 1:0
Mariusz Furgała

KP PSP Lubaczów – Graniczny Rolnik 4:5
Łukasz Pracało, Tobiasz Kubiszyn, Maciej Kida, Bartłomiej Pacuła – Paweł Furgała 2, Wojciech Kamiński 2, Grzegorz Furgała

PAUZA: Pogoń I

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Graniczny Rolnik 6 15 24:15
2 MaawSport Team 6 15 33:13
3 Pogoń II 7 15 28:19
4 Pogoń I 6 13 23:12
5 Kozak Squad 7 11 27:22
6 Kolegium Sędziów 6 9 15:25
7 Czerwoni Cewków 6 9 18:21
8 Kormed Lubaczów 6 7 21:17
9 Traper Lubaczów 7 6 16:29
10 KP PSP Lubaczów 6 3 16:29
11 Cieszanów Team 6 0 0:18

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

12 – Rafał Urban (MaawSport Team)

11 – Artur Łakomy (Pogoń I)

10 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

8 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad), Paweł Hass (Kormed Lubaczów), Tomasz Ramian (Pogoń II)

7 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team), Jarosław Roman (Pogoń II)

6 – Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Sebastian Rogowski (MaawSport Team)

5 – Marcin Gotkowski (Pogoń II), Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik)

4 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Bartosz Grudowski, Michał Korzeniowski (obydwaj Kormed Lubaczów), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów)

3 – Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Paweł Furgała (Graniczny Rolnik), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Krystian Pukas (MaawSport Team), Bartosz Świstak (Kozak Squad), Karol Terech (Graniczny Rolnik), Sebastian Zając (Pogoń I), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów)

2 – Mateusz Cisek (Kozak Squad), Damian Czerski (Pogoń II), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Michał Mularczyk (Kormed Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów), Dawid Polucha (Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Tomasz Szady (Traper Lubaczów)

1 – Filip Baran (MaawSport Team), Bartosz Bryk, Damian Cisek (obydwaj Pogoń I), Rafał Furgała, Tomasz Furgała (obydwaj Graniczny Rolnik), Tomasz Grudowski (Traper Lubaczów), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Józef Hołobud (MaawSport Team), Witold Kasperski (Traper Lubaczów), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Tobiasz Kubiszyn (KP PSP Lubaczów), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Adam Młodowiec (Traper Lubaczów), Łukasz Pracało (KP PSP Lubaczów), Jerzy Siryk (Traper Lubaczów), Andrzej Sopel, Michał Szczybyło (obydwaj Kolegium Sędziów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I)

*Drużyna Cieszanów Team wycofała się z rozgrywek, a wszystkie mecze z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.