dsc_2254

WYNIKI V KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

MaawSport Team – Kolegium Sędziów 9:2
Rafał Urban 3, Kamil Mazurkiewicz 2, Krystian Pukas, Józef Hołobud, Kamil Pupka, Filip Baran – Wojciech Mańczak, Konrad Kasperski

Traper Lubaczów – Cieszanów Team 4:3
Tomasz Szady 2, Artur Meder, Przemysław Kostek – Przemysław Wawrów, Tomasz Sęga, Przemysław Pyda

Czerwoni Cewków – Pogoń I 0:4
Przemysław Zygarlicki, Artur Łakomy, Bartłomiej Maziarz, Sebastian Zając

Kormed Lubaczów – Kozak Squad 2:2
Paweł Hass 2 – Jarosław Gutkowski, Grzegorz Kędzior

KP PSP Lubaczów – Pogoń I 5:7
Piotr Hanus 2, Maciej Kida 2, Dariusz Źrałka – Marcin Gotkowski 3, Tomasz Ramian 2, Damian Czerski, Dawid Polucha

PAUZA: Graniczny Rolnik

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Graniczny Rolnik 4 12 18:8
2 MaawSport Team 5 12 25:10
3 Pogoń II 5 12 24:10
4 Pogoń I 5 10 21:11
5 Kozak Squad 5 8 23:17
6 Czerwoni Cewków 5 6 15:21
7 Kormed Lubaczów 4 4 12:14
8 Kolegium Sędziów 4 3 10:22
9 Traper Lubaczów 5 3 10:21
10 Cieszanów Team 4 1 10:20
11 KP PSP Lubaczów 4 1 12:26

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

10 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

9 – Artur Łakomy (Pogoń I)

8 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad)

7 – Rafał Urban (MaawSport Team), Tomasz Ramian (Pogoń II)

6 – Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Marcin Gotkowski (Pogoń II), Paweł Hass (Kormed Lubaczów), Sebastian Rogowski (MaawSport Team), Jarosław Roman (Pogoń II)

5 – Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik), Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team)

4 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Karol Terech (Graniczny Rolnik)

3 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów), Krystian Pukas (MaawSport Team), Tomasz Sęga (Cieszanów Team), Bartosz Świstak (Kozak Squad),  Sebastian Zając (Pogoń I)

2 – Mateusz Cisek (Kozak Squad), Marek Dyś (KP PSP Lubaczów), Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Piotr Jarosiewicz (Cieszanów Team), Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów), Dawid Polucha (Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Tomasz Szady (Traper Lubaczów)

1 – Filip Baran (MaawSport Team), Bartosz Bryk, Damian Cisek (obydwaj Pogoń I), Damian Czerski (Pogoń II), Paweł Furgała, Marek Furgała, Rafał Furgała, Tomasz Furgała (wszyscy Graniczny Rolnik), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Józef Hołobud (MaawSport Team), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Bartosz Krzyszkowski (Cieszanów Team), Mariusz Kubiszyn (Pogoń II), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Paweł Małecki (Pogoń II), Artur Meder (Traper Lubaczów), Bartosz Nienajadło (Cieszanów Team), Przemysław Pyda (Cieszanów Team), Andrzej Sopel (Kolegium Sędziów), Przemysław Wawrów (Cieszanów Team), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów), Mateusz Żyła (Cieszanów Team)