dsc_2204

WYNIKI IV KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Graniczny Rolnik – Cieszanów Team 5:1
Wojciech Kamiński 2, Grzegorz Furgała, Karol Terech, Marek Furgała – Mateusz Żyła

Pogoń II – MaawSport Team 1:2
Tomasz Ramian – Sebastian Rogowski, Rafał  Urban

Traper Lubaczów – Pogoń I 1:6
Przemysław Kostek – Artur Łakomy 2, Bartosz Bryk, Sebastian Zając, Mateusz Gelmuda, Damian Cisek

Czerwoni Cewków – Kozak Squad 3:9
Fabian Nieckarz 3 – Bartosz Świstak 3, Piotr Gelmuda 2, Mateusz Cisek, Rafał Łabędź, Robert Klufas, samobójcza

Kormed Lubaczów – KP PSP Lubaczów 6:0
Paweł Hass 2, Michał Kuziemski, Radosław Hojdak, Michał Korzeniowski, Bartosz Grudowski

PAUZA: Kolegium Sędziów

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Graniczny Rolnik 4 12 18:8
2 MaawSport Team 4 9 16:8
3 Pogoń II 4 9 17:5
4 Kozak Squad 4 7 21:15
5 Pogoń I 4 7 17:11
6 Czerwoni Cewków 4 6 15:17
7 Kormed Lubaczów 3 3 10:12
8 Kolegium Sędziów 3 3 8:13
9 Cieszanów Team 3 1 7:16
10 KP PSP Lubaczów 3 1 7:19
11 Traper Lubaczów 4 0 6:18

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

10 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

8 – Artur Łakomy (Pogoń I)

7 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad)

6 – Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Sebastian Rogowski (MaawSport Team), Jarosław Roman (Pogoń II)

5 – Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik), Tomasz Ramian (Pogoń II)

4 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Paweł Hass (Kormed Lubaczów), Karol Terech (Graniczny Rolnik), Rafał Urban (MaawSport Team)

3 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Marcin Gotkowski (Pogoń II), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów), Bartosz Świstak (Kozak Squad)

2 – Mateusz Cisek (Kozak Squad), Marek Dyś (KP PSP Lubaczów), Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Piotr Jarosiewicz (Cieszanów Team), Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów),  Krystian Pukas (MaawSport Team), Tomasz Sęga (Cieszanów Team), Sebastian Zając (Pogoń I)

1 – Bartosz Bryk, Damian Cisek (obydwaj Pogoń I), Paweł Furgała, Marek Furgała, Rafał Furgała, Tomasz Furgała (wszyscy Graniczny Rolnik), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Robert Klufas (Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Bartosz Krzyszkowski (Cieszanów Team), Mariusz Kubiszyn (Pogoń II), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Bartosz Nienajadło (Cieszanów Team), Dawid Polucha (Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Andrzej Sopel (Kolegium Sędziów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Mateusz Żyła (Cieszanów Team)