WYNIKI X KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Czerwoni Cewków – Kormed Lubaczów 4:10
Fabian Nieckarz 2, Konrad Jabłoński, Michał Granisz – Paweł Hass 6, Radosław Hojdak 2, Michał Korzeniowski, Dawid Dyś

Traper Lubaczów – Pogoń II 3:0 wo*

Cieszanów Team – MaawSport Team 0:3 wo*

Kolegium Sędziów – Graniczny Rolnik 2:6
Mariusz Furgała 2 – Wojciech Kamiński 2, Marek Furgała, Bartosz Kornaga, Grzegorz Furgała, Tomasz Furgała

KP PSP Lubaczów – Pogoń I 2:1
Bartłomiej Pacuła 2 – Sebastian Zając

PAUZA: Kozak Squad

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Maawsport Team 10 25 52:21
2 Graniczny Rolnik 10 24 37:23
3 Kozak Squad 10 20 38:24
4 Pogoń I 10 18 32:18
5 Kormed Lubaczów 10 16 52:31
6 Pogoń II 10 16 32:27
7 Traper Lubaczów 10 15 33:37
8 Kolegium Sędziów 10 12 22:44
9 Czerwoni Cewków 10 9 27:40
10 KP PSP Lubaczów 10 6 20:48
11 Cieszanów Team 10 0 0:30

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

27 – Paweł Hass (Kormed Lubaczów)

19 – Rafał Urban (MaawSport Team)

15 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad), Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

12 – Artur Łakomy (Pogoń I)

11 – Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team)

9 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Jarosław Roman (Pogoń II)

8 – Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Tomasz Ramian (Pogoń II)

7 – Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik), Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów)

6 – Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Paweł Horeczy (Traper Lubaczów), Sebastian Rogowski (MaawSport Team), Sebastian Zając (Pogoń I)

5 – Marcin Gotkowski (Pogoń II), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Krystian Pukas (MaawSport Team), Tomasz Szady (Traper Lubaczów), Karol Terech (Graniczny Rolnik)

4 – Paweł Furgała, Tomasz Furgała (obydwaj Graniczny Rolnik), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów)

3 – Bartosz Bryk (Pogoń I), Dawid Dyś (Kormed Lubaczów), Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Bartosz Świstak (Kozak Squad), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów)

2 – Filip Baran (MaawSport Team), Mateusz Cisek (Kozak Squad), Damian Czerski (Pogoń II), Marek Furgała (Graniczny Rolnik), Józef Hołobud (MaawSport Team), Mateusz Kędzior (Kozak Squad), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Artur Meder (Traper Lubaczów), Michał Mularczyk (Kormed Lubaczów), Damian Polucha, Dawid Polucha (obydwaj Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team), Jerzy Siryk (Traper Lubaczów), Michał Szczybyło (Kolegium Sędziów)

1 – Marek Antonik (Traper Lubaczów), Damian Cisek (Pogoń I), Rafał Furgała (Graniczny Rolnik), Michał Granisz (Czerwoni Cewków), Tomasz Grudowski (Traper Lubaczów), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Witold Kasperki (Traper Lubaczów), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Bartosz Kornaga (Graniczny Rolnik), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Tobiasz Kubiszyn (KP PSP Lubaczów), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Łukasz Mazur (KP PSP Lubaczów), Adam Młodowiec (Traper Lubaczów), Adam Nepelski (MaawSport Team), Patryk Nieckarz (Czerwoni Cewków), Łukasz Pracało (KP PSP Lubaczów), Andrzej Sopel (Kolegium Sędziów), Andrzej Witko (Traper Lubaczów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I)

*Drużyna Cieszanów Team wycofała się z rozgrywek, a wszystkie mecze z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.